HP Yazıcı Servisi

Türkiye’de ve dünyada en çok kullanılan yazıcı markalarından birisi HP’dir. Özellikle Devlet dairelerinde ve firmalarda kullanılsa da birçok kullanıcı evinde de bu markadan faydalanmaktadır. Bu marka yazıcıları kullanan kişilerin en çok yaşadığı mağduriyetler kağıt sıkıştırma veya almama gibi sorunlardan oluşmaktadır. Teknik servis personellerimiz bu alanda uzmanlaşmış profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

HP Yazıcı Servisi hizmetimizden yararlanmak isteyen kullanıcılar isterlerse iletişim adresimizden bize ulaşarak yazıcının bulunduğu konumda incelenmesi talebini oluşturabilir.  Ücretsiz servis hizmetimiz sayesinde size hiçbir zahmet çektirmeden yazıcınızı olduğu yerde kontrol ettikten sonra tamir gereken işlem için firmamıza getiriyoruz. İstanbul’un tüm ilçelerine verdiğimiz bu hizmetten çok kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz.

HP Yazıcı Servisi Bakım ve Onarım Fiyat Listesi

HP marka yazıcınızın arızasının giderilmesinin size olan maliyetinin daha iyi hesaplanabilmesi için Ümraniye’de bulunan yetkili servisimize gelmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca malzemeler ve tamirat fiyatlarıyla ilgili güncel bilgiler için sitemizin iletişim kumsunda bulunan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Arızanın incelenmesi ve arızalı parçaların listesinin çıkarılması işlemlerimiz ücretsizdir. Ürünün sorunu tespit edildikten sonra size fiyatlarla ilgili bilgiler verilip onay vermeniz durumunda çalışmalara başlanılmaktadır.

HP Yazıcı Servisi fiyat tarifemiz müşteri memnuniyeti açısından olabildiğince düşük tutulmuştur. Kaliteli hizmeti uygun fiyata alabileceğiniz firmamızla iletişime geçerek yazıcı sorunlarınızın çözümü için başvuruda bulanabilirsiniz.

HP Yazıcı Servisi Tarafından Tespit Edilen Genel Arızalar

HP yazıcılarında genel olarak görülen ve firmamız tarafından çözülebilen arızalar şu şekildedir.

  • Kâğıt çekerken zorluk yaşanması
  • Tonerli yazıcılarda kâğıt sıkıştırma problemi.
  • Yazıcının belli bölgelerinde yaşanan diğer kağıt sıkıştırma sorunları.
  • Lekeli bir şekilde baskı çıkarma.
  • Silik veya okunamayan baskı çıkarma.
  • Yazıcının reset yazılımı
  • Fotokopiyle ilgili yaşanan sorunlar.

HP Yazıcı Servisi uzman kadromuz tarafından hazırlanan ve birçok HP marka yazıcıda tespit edilmiş sorunlar bu şekildedir. Sizde bu sorunlardan birisini yaşıyorsanız veya daha farklı bir sorununuz olduğunu düşünüyorsanız firmamızın vermiş olduğu WP Destek Sistemi aracılığıyla probleminizin kaynağının ne olduğunu hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Ümraniye ve çevre ilçelerde kullandığınız yazıcıyla ilgili bir sorununuz varsa iletişim kısmında bulunan adrese gelerek bilgi alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri